O nas - Strona główna

Kup okulary progresywne i odbierz darmową parę soczewek progresywnych

Okulary to bardzo ważny element wizerunku, który podkreśla nasz styl oraz indywidualny charakter, spełniając przy tym swoją najważniejszą funkcję – poprawę jakości widzenia.
Warto mieć więcej, niż jedną parę okularów!

Adresy salonów …

Wykonania iniekcji doszklistkowej z podaniem leku Eylea do 31 grudnia 2014 roku wynosi 2000 zł. więcej…

Obniżyliśmy cenę zabiegu podania leku Lucentis.
Tylko do 30 czerwca 2014 roku koszt wykonania iniekcji doszklistkowej 2500 zł.

Nowość !!! Laser Supra Skan 577nm firmy Quantel.

Laser żółty Supra Skan 577nm to jeden z najnowszych systemów laserowych wykorzystujący falę długości 577nm do stosowania w leczeniu schorzeń okulistycznych takich jak:
- retinopatia cukrzycowa z makulopatią,
- przedarcie i degeneracje obwodu siatkówki,
- niedrożność gałęzi żyły siatkówki,
- obrzęk plamki żłółtej
- neowaskularyzacja naczyniówkowa,
- starcze zwyrodnienie plamki żółtej,
- jaskra otwartego kąta.
Laser Supra Skan 577nm świetnie sprawdza się podczas laserowania chorób siatkówki tj zmian degeneracyjnych i przedarć siatkówki z dodatkową możliwością wykonywania zabiegów w okolicy plamki (obszaru, gdzie do tej pory laserowanie było niedopuszczalne). Zapewnia delikatniejsze działanie i mniejszą bolesność w czasie zabiegu, oraz dzięki lepszemu przenikaniu przez częściowo zmętniałą soczewkę ułatwia wykonanie zabiegu w początkowej zaćmie.

Zabiegi laserowe wykonujemy przy ul. Puławskiej 111a, w Warszawie, Tel. 22 114 01 11
’Zakup dofinansowany przez UE z EFRR, oraz budżet państwa (województwa mazowieckiego) w ramach działania 1.5 RPO WM, projektu nr RPMA.01.05.00-14-173/08 pt „Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez utworzenie innowacyjnego Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki.”

Nowa metoda korekcji średnich i wysokich krótkowzroczności

Ta metoda przeznaczona jest do korekcji średnich i wysokich krótkowzroczności, od – 6 do -16,5 dioptrii. Zabieg w przeciwieństwie do laserowej korekcji jest w pełni odwracalny (możliwość usunięcia soczewki).

Do góry